Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Výroční zpráva rekapituluje valašskokloboucký rok 2019

date_range 11.Kvě, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Výroční zpráva města Valašské Klobouky 2019

Město Valašské Klobouky vydává výroční zprávu za uplynulý rok. Čtenářům nabízí ohlédnutí za realizovanými investicemi, popisuje čerpání městského rozpočtu a představuje podporu města směrem ke spolkům nebo kulturním a sportovním organizacím. Nechybí výčet aktivit zdejších škol, přehled činnosti městských organizací či jednotlivých odborů městského úřadu. Samostatné kapitoly se ohlížejí rovněž za děním v místních částech.

 

„Výroční zpráva podává ucelený přehled o tom, co se v našem městě v loňském roce událo. Zahrnuje výčet projektů a akcí nejen na poli veřejného života, ale také ve školství nebo kultuře. Prostřednictvím ohlédnutí za činností městských organizací i městského úřadu představuje rovněž služby, které byly pro naše občany zajišťovány. Připomíná také ocenění, které město udělovalo, ať už významným osobnostem, podnikatelům či pěstounům,“ uvedla starostka Eliška Olšáková.

Výroční zpráva je k dispozici v elektronické podobě ZDE

V tištěné formě je výroční zpráva k vyzvednutí v městském infocentru. Otevírací doba infocentra je od pondělka do pátku od 8 do 12 hodin a od 13 do 16 hodin.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA