Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Výsledky 27.ročníku Štěpánského turnaje

date_range 28.Pro, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
V sobotu 26.12.2009 se v místní hale konal již 27. ročník vyhlášeného futsalového turnaje. Ten je provázen obrovskou tradicí a vystřídalo se v něm několik hráčských generací. Sedmadvacátý ročník řadí tento turnaj mezi nejstarší u nás, není-li dokonce nejstarším dochovaným turnajem v sálové kopané v České republice. Odpovídala tomu jak hráčská kvalita, tak i divácká kulisa, slavičínská hala byla zaplněná k prasknutí.

Zápasy se odehrávaly ve dvou předem rozlosovaných skupinách – každý s každým a první dva z každé skupiny pak odehráli semifinále. O třetí místo se kopaly penalty a finále pak sehrála mužstva Kovaříků a TVD. Nakonec ve skvělém dramatu, po prodloužení a až v penaltovém rozstřelu vyhráli hráči TVD. Ve Slavičíně bylo znovu možno shlédnout na palubovce osobnosti ze současného fotbalu – Aleše Urbánka (dříve Sigma Olomouc, Spartak Moskva, Sparta Praha, Slavie Praha, Artmedia Bratislava a dnes FC Slovácko) nebo místní třetiligové borce – Petra Švacha, Pavla Kříže a Ondru Školníka. V řadě týmů nastoupili i divizní hráči či ligoví futsalisté.

 

Vítězný tým TVD      více fotek

 
V době svátků se v místní sportovní hale schází každý rok mnoho fotbalových příznivců a vždy si mají co říct při zápasech, ale i u kalíšku vína či slivovice. Hlavním tématem letošního ročníku byla častá debata na výborným umístěním prvního mužstva TVD Slavičína, který jako nováček MFSL skončil na podzim na krásném 3. místě.

Pořadatelé jímž bylo letos mužstvo Záhradní vyhlásili osobnosti turnaje :

Nejlepší střelec – Kovařík Milan ( Kovaříci )
Nejlepší hráč – Vaculík Michal ( TVD )
Nejlepší brankař – Škoda Karel

Pro přehled dění v hale :

A skupina :
ELVA
HADRÁŘI
ZAHRADNÍ
KOVAŘÍCI

B skupina :
TVD
ZÁVADA
HUGONI
SLAVI

Výsledky zápasů :
ELVA : HADRÁŘI 4 : 1
ZAHRADNÍ : KOVAŘÍCI 2 : 10
TVD : ZÁVADA 2 : 0
HUGONI : SLAVI 2 : 3
ELVA : KOVAŘÍCI 0 : 3
ZAHRADNÍ : HADRÁŘI 3 : 15
TVD : SLAVI 2 : 1
HUGONI : ZÁVADA 4 : 1
ELVA : ZAHRADNÍ 7 : 1
KOVAŘÍCI : HADRÁŘI 3 : 1
TVD : HUGONI 1 : 1
SLAVI : ZÁVADA 3 : 3

 
Semifinále :
KOVAŘÍCI : SLAVI 3 : 0
TVD : ELVA 4 : 1

O 3. místo
SLAVI : ELVA 4 : 5

FINÁLE :
KOVAŘÍCI : TVD 4 : 5
po základní hrací době 3 : 3
po prodloužení 4 : 4
a na penalty vyhrálo mužstvo TVD Slavičín !

Město Slavičín jistě není velkým městem jako je například Zlín či Brno, Praha ale tímto turnajem určitě patří mezi úspěšné města v aktivním sportovním dění v republice. Přitom turnaj pořádá vždy jen hrstka nadšených činovníků a již nyní je už jasné, že tento ročník nebyl posledním. Na letošním rozlosování bylo schváleno další pokračování v této tradici – pořadatelem 28. ročníku bude mužstvo SLAVI. Doufáme jen všichni, že se bude moci hrát v místní hale SK.

Sváteční den byl pro příznivce fotbalu jistě pěkným zpestřením a všichni už se těšíme na další ročník tohoto turnaje. Je zde ještě nutno poděkovat pořadatelům za dobrou organizaci a všem ostatním přejeme hodně zdraví a štěstí v novém roce – 2010 !

Za pořadatele Alois Strnad

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA