Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vytékající voda začala na ulicích zamrzat

date_range 01.Led, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Poslední den roku 2015 v 18:04 hodin přijal operátor tísňové linky krajských hasičů oznámení o havárii na vodovodním potrubí pod komunikací ulice Mýto v Brumově – Bylnici. Na místo hlášené události byla vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Valašské Klobouky.

„Vyvěrající voda postupně zaplavovala blízké komunikace jejichž povrch začal kvůli nízkým teplotám namrzat," informoval Libor Netopil z HZS Zlínského kraje. Hasiči se pokusili zabránit dalšímu rozlévaní vody po komunikacích pročištěním vpustí kanalizace. Současně si velitel zásahu vyžádal vyslání pracovníků pohotovostní služby vodárenské společnosti a sypače k ošetření namrzlého povrchu komunikace.

foto HZS 

„Před devatenáctou hodinou se podařilo vodu zastavit a následně na místo dorazil i posypový vůz, který zajistil starosta obce. Asi hodinu a půl po přijetí oznámení o vzniku události byl zásah ukončen," doplnil Netopil.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA