Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Výtěžek z Rodinného běhu získá porodnice

date_range 22.Zář, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Udělat něco pro své zdraví a podpořit dobrou věc. Takové je motto Rodinného běhu, který se již podruhé stane součástí běžeckých závodů TES VALACHIARUN. Výtěžek ze startovného společnost TES Vsetín s r.o. zdvojnásobí a předá Vsetínské nemocnici. Rodinný běh odstartuje v sobotu 3. října ve 12.00 hodin v Panské zahradě.

„Trať bude opět nastavena tak, aby ji uběhli či ušli zájemci všech věkových kategorií, rodiče s dětmi, maminky s kočárky i senioři," uvedl za organizátory Libor Čada. Dodal, že minimální startovné je 50 Kč, ale možné je poslat i vyšší částku. Přihlásit se je možné prostřednictvím online registrace na http://www.valachiarun.cz/   nebo v den konání akce na místě samotném.

Ilustrační foto: Vsetínská nemocnice 

V loňském roce byl výtěžek 30 tisíc korun a v rámci Roku pro LDN byl upotřeben k nákupu nových lůžek pro toto oddělení Vsetínské nemocnice. V letošním roce poběžíme pro porodnici, protože právě pro její další modernizaci bude určen výtěžek. „Podařilo se vytvořit rodinný porodní pokoj, který se rodičkám moc líbí a nejraději by v něm rodily všechny. To, ale bohužel, není možné. Pokusíme se proto přebudovat i dva další porodní pokoje, aby byly moderní, splňovaly přání maminek a ženy se v nich cítily co možná nejpříjemněji," uvedl zástupce primáře gynekologicko-porodnického oddělení Vsetínské nemocnice a.s. MUDr. Martin Janáč.

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA