Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Výtěžek z tomboly velikonočního odpoledne poputuje šestileté Barunce

date_range 12.Dub, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Výtěžek z tomboly poputuje nemocné Barunce Ordeltové

Ve Štítné nad Vláří proběhne v neděli 17. dubna Velikonoční odpoledne pro děti a mládež, které nabídne zajímavý program. Vstupné je symbolické. Výtěžek z akce pomůže nemocné šestileté Barunce Ordeltové ze Střelné.

 

„Pro děti máme nachystané hry a soutěže. Dále tvořivé dílničky, kde si upleteme korbáč, namalujeme vajíčko nebo vytvoříme nějakou velikonoční ozdobu. Zároveň máme přichystanou bohatou tombolu, jejíž výtěžek poputuje nemocné Barunce Ordeltové, která trpí rozštěpem páteře,“ upřesnil za pořadatelský tým Salamanders Ladislav Hnilo.


Vstupenka pro děti obsahuje soutěžní kartičku o hodnotné ceny, které se budou losovat přímo na akci.
Přijďte strávit příjemné velikonoční odpoledne do Štítné nad Vláří.

 

Barunka Ordeltová

 

Barunka má 6 let. Narodila se s VVV Spina bifida, Hydrocephalus,Chiari malformace II., což je v jednoduchém překladu rozštěp páteře. Po narození musela prodělat několik operací. Kvůli svému handicapu nemůže chodit a k pohybu využívá invalidní vozíček. Společně s obětavými rodiči a třemi sourozenci (Verunka, Adrianka a Matyášek) bydlí v obci Střelná. Barunka je velice šikovná, ráda chodí do mateřské školky. Letos na podzim půjde do 1.třídy, do které se již moc těší. Výtěžek z tomboly bude využit na nákup zdravotnických pomůcek. Případně se využije na novou matraci, která by mohla Barunce hodně pomoci.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA