Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Výtržník napadl přítelkyni a dva muže

date_range 07.Srp, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Vsetínští policisté prošetřují fyzické napadení ženy a dvou mužů ze strany notně opilého padesátiletého muže, který je teď podezřelý z výtržnictví. Tento muž byl za ublížení na zdraví a výtržnictví v minulosti už mnohokrát trestán.

K incidentu došlo včera o čtvrt na tři ráno před barem na ul. Smetanova ve Vsetíně. „Padesátiletý muž, který po napadení nadýchal 2,24 promile, nejprve bezdůvodně několikrát přes obličej udeřil svoji čtyřicetiletou přítelkyni a pak napadl další dva muže, kteří byli se ženou," uvedla Lenka Javorková, tisková mluvčí vsetínské policie.

Jednoho z nich nečekaně zezadu srazil k zemi a kopl do hlavy. Druhý muž dostal pěstí do obličeje. Jeden z napadených přivolal na místo policii, která nedaleko násilníka zadržela. „Kolegové poznali v muži „známého" výtržníka, kterému teď za napadení hrozí až tříletý pobyt za mřížemi," dodala mluvčí.

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA