Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vzpomínkový čaj o páté v Janové

date_range 22.Dub, 2024 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Vzpomínkový čaj o páté v Janové. Foto: Radomír Dolanský

V Janové proběhlo pod hlavičkou turistů mezi léty 2016 až 2022 celkem 17 čajů o páté. I zastesklo se čtyřem pořadatelkám s pomocnicemi po vzpomínkách na desítky hodin zábavy a smíchu, proto po dvou letech pozvali na vzpomínání všechny, kteří měli zájem.

 

Sál byl v janovské kavárně slušně zaplněný již v pět hodin odpoledne a jak čas plynul, plnil se i nadále. Za nástroji bylo připravené hudební duo Aragonit, které mnozí již znali, takže věděli, že zábavu s touto muzikou bude v pohodě. Oficiálně všechny pozdravila pořadatelka Karla Vašťáková, která krátce zavzpomínala na všechny ročníky. Pak již nic nebránilo tomu, aby vypukla zábava.

 

V odkazu, který je součástí tohoto článku, naleznete nejen fotografie ze vzpomínkového večera, ale i výběr fotografií ze všech sedmnácti ročníků čajů o páté, takže neváhejte kliknout a zhlédnout celou historii zábavy. A nejen zábavy. Na čajích o páté se mnohokrát gratulovalo ke kulatinám, k výročím svatby, k úspěchům jednotlivců… Pořadatelky i samotní návštěvníci si mnohdy připravili humorné scénky a vystoupení, kdy se přítomní opravdu téměř váleli smíchy. Většina čajů byla tematicky zaměřená. Hned úplně první čaj o páté měl podtitul retro a opravdu to stálo za to, jak se na sobě a svém šatstvu mnozí vyřádili. Z těch dalších velmi úspěšných můžeme jmenovat například Vítězný únor, spartakiádu, pyžamový, country nebo kloboukový čaj o páté a vlastně všechny, které proběhly.

 

Vzpomínkový čaj o páté v Janové. Foto: Radomír Dolanský. Celá fotogalerie ZDE

 

Takové fantazie hostů vytvářely na čajích perfektní atmosféru, náladu vyšroubovanou na maximum a z toho všeho plynoucí nezapomenutelné zážitky. Jak ubíhal čas, a jak to na světě chodí, odešli někteří věrní a dobří lidé navždy. Asi nejlepší vzpomínkou nejvěrnější party čajovníků je, že při vší té zábavě, smíchu a tanci nezapomínají na zážitky s těmito parťáky.

 

Vzpomínkový čaj o páté byl vzpomínkovým doslova. Celý sál byl ověšen dobrou stovkou fotografií ze všech ročníků, takže to chvílemi vypadalo, jako by zde probíhala naučná stezka, kdy se jednotlivci a skupinky potulovali po sále se zvednutými hlavami, usmívali se, tu a tam se někteří zasnili, připomněli si navzájem prožitky, které jim fotografie oživily. Byly zde rozvěšeny i úbory z nejslavnějších večerů a scének. Prostě nejen v hlavách přítomných, ale celý sál byl vzpomínkový. K tomu samozřejmě nemohla chybět napínavá soutěž za lístečky dárečky, kterou z velké části tvoří dárky, jež přinesou na akci samotní hosté. Tak to bývalo mnohokrát, kdy se na akci sešly i plné tácy sladkých a slaných dobrot z domovů.

 

Vzpomínkový čaj o páté stál opravdu za to a nezbývá doufat, že třeba za určitý čas opět bude někdo chtít zavzpomínat.

 

text a foto: Radomír Dolanský

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA