Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Yasmeen dance zahájila letošní sezónu

date_range 27.Bře, 2017 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu 25. března se sportovní hala ve Valašských kloboukách rozezněla hudbou. Proběhl zde 3. ročník soutěže „O valašský klobúk", pod záštitou DDM Valašské Klobouky. O tom, že se soutěž těší velké oblibě, svědčí zejména množství přihlášených tanečních skupin. Letos se mezi sebou v různých tanečních stylech utkalo téměř osmdesát tanečních uskupení z celé České republiky.

Ani členové YasmeenDance z Horní Lidče si nenechali tuto příležitost ujít a zahájili tak svoji letošní soutěžní sezónu. Půlroční dřina na trénincích přinesla své ovoce v podobě předních příček na stupních vítězů. Taneční skupinu reprezentovali ve čtyřech kategoriích. Lalita předvedla orientální tanec s taneční rekvizitou fan veily, a obsadila tak první místo. Skupina Šmoulové, kterou tvoří děti již od pěti let, také obhájila prvenství. Je to jejich první medaile a byli odměněni dlouhým potleskem. Krásné druhé místo si zasloužily tanečnice zumby Zumbalistky a Habibi svými nápaditými choreografiemi. Do Horní Lidče tak putovalo více než padesát medailí.

Členky Yasmeen dance Lalita obsadily první místo ve své kategorii            fotogalerie

Taneční skupina YasmeenDance , která vznikla pod vedením Bc. Veroniky Ditrichové v roce 2011, čítá více než osmdesát dětí od čtyř do šestnácti let. Zaměřuje se především na tzv. Belly dance (břišní tanec), karnevalovou sambu a velmi oblíbenou zumbu. Taneční hodiny jsou rozděleny podle věku a pokročilosti dětí. Zkušenější děti se již účastní soutěží po celé ČR a vystupují na různých společenských akcích.

„Naše hodiny jsou plné tance, energie a zábavy. Letošní novinkou je také zumba pro dospělé, která je velmi populární," dodává lektorka tance Veronika Ditrichová.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA