Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Z areálu odvezli munici určenou k likvidaci

date_range 27.Led, 2015 featured_play_list Aktuality

 

V úterý v deset hodin dopoledne vyrazila kolona vozidel z muničního areálu ve Vrběticích do vojenského újezdu v Libavé. „V kamionu jsme převáželi munici určenou ke zneškodnění, ovšem schopnou převozu. Zničena bude v trhací jámě v Libavé," uvedla tisková mluvčí policie Monika Kozumplíková. Kolem jedné hodiny po poledni dorazil kamion naložený municí, který doprovázela vozidla vojenské policie a vozidla dopravní policie, bez problémů do cíle své cesty.

Kolona zamířila do vojenského areálu v Libavé (foto redakce)

Policie České republiky a ostatní složky Integrovaného záchranného systému jsou připraveny k odvozu munice ze skladů ve Vrběticích a vyvíjejí veškerou snahu k tomu, aby začaly munici z Vrbětic přepravovat do konce měsíce ledna. Stále probíhají jednání a organizační přípravy jak k samotnému odvozu, tak k počátku a průběhu kontroly podle kontrolního řádu. „Ve vrbětickém areálu leží momentálně 15 – 20 cm sněhu a podle předpovědi počasí má sněžení stále pokračovat. Souvislá vrstva sněhu a jiné výkyvy počasí mohou probíhající činnosti a přípravu k vyskladňování negativně ovlivnit," dodala tisková mluvčí.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA