Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

„Z kulturáku do obýváku“ se ponesou šansony v podání Kateřiny Mrlinové

date_range 29.Bře, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Kateřina Mrlinová

Čtvrtý online přenos koncertu „Z kulturáku do obýváku“ bude hostit hudební uskupení Kateřina Mrlinová & spol. Livestream koncertu se koná ve čtvrtek 8. dubna od 19 hodin na Facebooku Domu kultury Vsetín.

 

Malým sálem DK bude znít převážně šansonový repertoár v podání valašských muzikantů Daniela Káčera (kontrabas) a Daniela Jakubíka (housle/piano), kteří obstarají hudební garde Kateřině Mrlinové. Ta má za sebou dlouholetou a intenzivní spolupráci s country kapelou Gympleři a Dareband. V současnosti se profiluje jako sólová zpěvačka a věnuje se divadlu jako členka hereckého souboru Divadla v Lidovém domě ve Vsetíně.

Kateřina Mrlinová & spol.

Živé přenosy koncertů mají vždy benefiční rozměr. Také tentokrát budete moci finančně pomoci pětiletému Kubíkovi, který prodělal mozkovou obrnu a nyní bojuje o každý krok. Za sbírkou „Každý krok se počítá“ stojí nezisková organizace Stoupa Cup Vsetín. Číslo transparentního účtu: 2201425944 / 2010. Děkujeme, že pomáháte!

 

Živé přenosy realizuje DK Vsetín na www.facebook.com/dkvsetin za finanční podpory Města Vsetín.

 

-tz-

 

-reklama-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA