Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Z kamionu vyskočili cizinci. Policejní psovod je našel v křoví

date_range 22.Led, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Ve středu kolem poledne oznámil na linku 158 pracovník firmy ve Zlíně, že při vykládání zboží ze zahraničního nákladního vozidla s návěsem, vyskočili z ložné plochy návěsu tři muži, kteří začali utíkat ven z areálu.

 

Jeden z mužů při útěku uklouzl a zůstal na místě. „Na místo ihned vyjelo několik policejních hlídek, včetně psovoda se psem. Tomu se po chvíli podařilo vypátrat oba muže, kteří se schovávali nedaleko v křoví,“ uvedla mluvčí policistů Lenka Javorková. Policisté dále zjistili, že ke skupině cizinců patří i další dva muži, které kontrolovali policisté krátce po jedenácté hodině dopoledne na náměstí v Napajedlech. „Cizinci měli vyskočit ze stejného nákladního vozidla během přestávky řidiče v Napajedlech,“ upřesnila Javorková.

 

Všech pět cizinců policisté zajistili a v současné chvíli zjišťují jejich totožnost a také mapují trasu, kterou se do České republiky dostali. „Ve věci jsme zahájili úkony pro podezření ze spáchání trestného činu organizování a umožnění nedovoleného překročení státní hranice,“ dodala Lenka Javorková.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA