Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Z garáže zloděj odcizil nářadí za téměř třicet tisíc korun

date_range 09.Zář, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: PČR

Během uplynulého týdne zmizely z garáže v obci Francova Lhota některé věci. Pachatel způsobil majitelům škodu za téměř třicet tisíc korun.

 

Nemilé zjištění učinil v pátek odpoledne muž z obce Francova Lhota. „Při hledání nářadí v garáži zjistil, že mu toto chybí a není to jediné. Postupně zjistil, že zmizela vibrační deska, velká úhlová bruska s diamantovým kotoučem, motorová pila a dvě kolonožky,“ uvedl mluvčí policistů Vladislav Malcharczik.

 

Policisté od muže zjistili, že vše v pořádku v garáži u rodinného domu bylo naposledy minulé pondělí ráno. Nikdo si odcizení věcí během týdne nevšiml. Škodu muž odhadl na dvacet devět a půl tisíce korun.

 

„Policisté provedli ohledání místa činu a případ zadokumentovali. Zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin krádež. Nadále zjišťují okolnosti, které by je dovedly k pachateli tohoto skutku a také k odcizeným věcem. Předmětem šetření je i zjištění způsobu, jak se zloděj do uzamčené garáže dostal,“ dodal Malcharczik.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA