Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Z vozidel zmizela nafta a autobaterie

date_range 28.Dub, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Během víkendu odcizil zatím neznámý pachatel ze tří zaparkovaných nákladních vozidel naftu a autobaterie, čímž způsobil majitelům škodu za bezmála 33 tisíc korun.

V pondělí 27.4. o půl deváté ráno oznámil na policii devětapadesátiletý majitel firmy provádějící v Huslenkách stavební a výkopové práce, že mu někdo během víkendu ukradl ze dvou zaparkovaných nákladních vozidel zn. Liaz celkem 160 litrů nafty za 5 000 korun.

Ilustrační foto PČR

Kontrolou aut dále přišel na to, že je poškozené uzamykání na krabicích, kde jsou umístěné autobaterie. Z obou vozidel byly obě baterie pryč. Krádeží 4 baterií mu vznikla škoda za necelých 16 000 korun a poškozením za dalších 1 000 korun.

Po obhlídce svého vozu se šel podívat na poblíž zaparkovanou liazku, která patří jinému majiteli, jenž rovněž v Huslenkách provádí se svojí firmou výkopové práce. I jeho auto bylo poškozené. „Rovněž chyběly autobaterie, a jak jsme se později od osmapadesátiletého majitele dozvěděli, tak i 80 litrů nafty s celkovou škodou 11 000 korun, " upřesňuje tisková mluvčí vsetínských policistů Lenka Javorková.

„Oba případy šetříme jako trestný čin krádež vloupáním s trestní sazbou do dvou let," dodala mluvčí.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA