Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Z vozidla zůstal vyhořelý vrak

date_range 29.Pro, 2015 featured_play_list Aktuality

 

V úterý 29. prosince před druhou hodinnou ranní vyslal operační důstojník jednotku profesionálních hasičů centrální stanice Zlín na místo hlášeného požáru osobního vozidla, ke kterému došlo u komunikace z Vizovic směrem na Loučku, poblíž lokality Hrušové. Požární poplach byl současně vyhlášen i jednotce dobrovolných hasičů z Vizovic.

Po příjezdu na místo velitel zásahu upřesnil, že se jedná o plně rozvinutý požár osobního vozidla zn. Audi. Vozidlo, které se podle zjištění na místě nacházelo již delší dobu, bylo požárem zcela zničeno," uvedl tiskový mluvčí hasičů Libor Netopil. Hasiči pomocí vysokotlakého proudu srazili plameny a uhasili jednotlivá ložiska plamenného hoření.

Na vozidle neshořely jen kovové části             foto HZS              další foto (4)

„Po likvidaci požáru si místo události převzal vyšetřovatel požárů ze Zlína. Ten bude společně s policisty pokračovat v dalším ohledání místa události," dodal Libor Netopil. 

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA