Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Za bílého dne odcizili z domu ve Valašských Kloboukách zbraně a peníze

date_range 24.Zář, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: redakce

Pouhých devadesát minut stačilo pachateli krádeže k tomu, aby kompletně prohledal rodinný dům ve Valašských Kloboukách a odcizil odtud mobilní telefon, finanční hotovost a tři zbraně včetně průkazů. Za krádež, poškození cizí věci, porušování domovní svobody a nedovolené ozbrojování hrozí pachateli až pětiletý trest odnětí svobody.

 

„Třiačtyřicetiletý majitel odjel z domu v 17.00 hodin, chvíli před ním odjela i jeho přítelkyně s dětmi, která se vrátila zpět po hodině a půl. Hned ji upoutalo, že jsou otevřená vrata od garáže, po chvilce zjistila, že jsou odemčené domovní dveře a uvnitř rozházené oblečení, v kuchyni potom uviděla otevřené okno a rozbitý květináč. Uvědomila si, že je zřejmě někdo vykradl a zavolala svému příteli,“ popsala policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Majitelé okradení oznámili na linku tísňového volání.

 

Majitel domu zjistil, že mu zloděj ukradl 700 Euro v hotovosti, mobilní telefon a tři zbraně i se střeleckým kufrem s příslušenstvím. „Dovnitř se zřejmě dostal oknem v koupelně, jeho poškozením vznikla škoda za šest tisíc korun. Celkově si majitel vyčíslil škodu na sto tisíc korun,“ upřesnila Monika Kozumplíková.

 

Kriminalisté na místě odebrali stopy a po lupiči nebo lupičích pátrají.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA