Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Za dobrým rockem v sobotu do Horní Lidče

date_range 26.Kvě, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Rocková noc se sedmi kapelami začíná se sobotní osmnáctou hodinou. Dorazí uskupení nejen z Horní Lidče, ale také z Prahy a Vsetína. V dvaadvacet hodin proběhne křest nového CD kapely Devon Perpetuum.

Defeck rock, Janu-šak, The Latecomers, Tlustej Martin a pan Jan, Devon Perpetuum, Špagát a Špagát Old jsou jména kapel, které budou hrát na sobotní Přehlídce lidčanských kapel. Jedno z hudebních těles do Horní Lidče přijede až z Prahy, a to kapela The Latecomer.

Přehlídka lidčanských kapel se stane také místem, na kterém hornolidečská skupina Devon Perpetuum pokřtí své nové album s názvem "Pomalu-Pomalu 2015". Jedná se v pořadí o třetí CD kapely. "Jsou na něm skladby pomalé, romantické a jako vždy ze života. Také ty, které se nedostaly na předcházející album Iluze vydané před sedmi lety," říká zpěvák skupiny Antonín Fojtů.

Akce se koná ve sportovního areálu v Horní Lidči        plakát akce       foto: Luděk Matocha

Letošní jubilejní desátý ročník Přehlídky lidčanských kapel začíná v osmnáct hodin. Zajít na něj můžete do sportovního areálu v Horní Lidči. Několikahodinový rockový maraton skončí kolem druhé hodiny ranní.

Výtěžek ze vstupného bude věnovaný občanskému sdružení Šance Olomouc, jehož posláním je humanizovat náročnou protinádorovou léčbu u dětí a usnadňovat jejich návrat do běžného života.  

Ludmila Brousilová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA