Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Za jednu noc zloděj odcizil trnky z 50 stromů

date_range 27.Srp, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Zlínští policisté prověřují krádež trnek ze stromů v sadu v Bohuslavicích u Zlína. Neznámý zloděj během jedné noci odcizil trnky z 50 stromů, škoda, kterou majiteli sadu způsobil, činí asi 15 tisíc korun.

Dvaačtyřicetiletý muž z obce u Zlína je vlastníkem trnkového sadu, kde má vysázeno celkem 100 stromů starých asi 18 let. Letošní úrodu chodí každý den kontrolovat. „V pátek odcházel ze sadu po 19.00 hodině a bylo všechno v pořádku. V sobotu přišel na stejné místo v poledne a zjistil, že z některých stromů zmizelo velké množství zralých plodů, které někdo otřepal a posbíral. Podle velké úrody odhaduje, že si někdo přisvojil 1000 kg zralých trnek vhodných ke konzumaci," uvedla k případu tisková mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 Ilustrační foto

Policisté na místě prověřili získané informace a vyslechli svědky. Po pachateli pátrají. „Za trestný čin krádež hrozí v případě vypátrání pachatele a jeho odsouzení trest odnětí svobody až na dva roky," dodala Kozumplíková. 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA