Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Za péči o postiženého syna obdržela Ivana Matúšů poděkování

date_range 09.Led, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Poděkování za paní Ivanu Matúšů přijal manžel Pavel. Foto: Zlínský kraj

V závěru loňského roku pozval Zlínský kraj pečující osoby a pěstouny do uherskobrodského Muzea Jana Amose Komenského na slavnostní setkání. Jeho cílem bylo poděkovat za dlouhodobou, náročnou a obětavou péči o blízké v domácím prostředí a oznámit výsledky ankety Pečující osoba Zlínského kraje pro rok 2019. Jednou z vyznamenaných se stala také paní Ivana Matúšů z Valašských Klobouk, která se doma stará o těžce zdravotně postiženého syna Vladimíra.

Ocenění pečujících osob Zlínského kraje

„Paní Ivanu Matúšů v anketě nominovalo město Valašské Klobouky. Protože byla v době konání slavnostního ceremoniálu se synem v lázních, zastoupil ji při převzetí ocenění z rukou krajské radní Michaely Blahové její manžel Pavel. Také on si zaslouží velký dík za starostlivost, pomoc a oporu celé rodině,“ uvedla starostka Eliška Olšáková. „Péče o syna s těžkým zdravotním hendikepem je pro paní Matúšů nesmírně náročná, a přitom ji dokáže vykonávat obětavě, láskyplně, vlídně a s velkou skromností. Proto si jí velmi vážíme. Pro rodiny s podobným údělem a posláním je jistě inspirací, povzbuzením a příkladem hodným následování,“ uvedla.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi