Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Za pololetní vysvědčení zadarmo do Zoo Zlín

date_range 04.Úno, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv ZOO a zámek Zlín-Lešná

Při příležitosti pololetního vysvědčení nabízí zlínská zoo oblíbenou akci. Každý žák základní nebo student střední školy, který předloží letošní pololetní vysvědčení v pokladně zoo, bude mít ve dnech 4. až 6. února 2022 (tzn. v pátek, v sobotu a v neděli) zajištěn volný vstup do zoo. Navíc získá hezký dárek. Akce platí také pro slovenské školáky a studenty.

 

Oslava pololetního vysvědčení ve zlínské zoo má dlouholetou tradici a pokaždé se setkává s velkým ohlasem návštěvníků. „Pro získání volné vstupenky stačí v pokladně zoo na hlavním vstupu předložit v tištěné podobě pololetní vysvědčení nebo jeho opis. Známky vůbec nerozhodují, volnou vstupenkou a také hezkým dárkem odměníme každé letošní pololetní vysvědčení,“ uvedla Romana Mikešová, vedoucí oddělení marketingu.

 

Ilustrační obrázky. Zdroj: ZOO a zámek Zlín-Lešná

 

I v zimě je Zoo Zlín plná života a stojí za návštěvu. Do venkovních výběhů stále vychází naprostá většina chovaných zvířat. A to nejen rodilí otužilci, jako jsou třeba tygři ussurijští, pandy červené, lachtani, velbloudi, klokani nebo lamy vikuně, ale i teplomilní sloni včetně půlročního slůněte, nosorožci, zebry, pštrosi nebo antilopy. „Příjemnou pohodu naopak nabízejí velké pavilony. V Zátoce rejnoků panuje „letních“ 26 stupňů, při krmení a hlazení rejnoků rádi odložíte teplé oblečení,“ uvedla Romana Mikešová. Na chladné počasí návštěvníci rychle zapomenou i v tropické hale Yucatan, v pavilonu slonů a žiraf. Teplá jídla a občerstvení zajistí restaurace Limpopo, Tyrol a Neapolitáno, otevřena bude také Chocolatérie s nabídkou skvělé kávy a pralinek nebo prodejny suvenýrů.

 

Pro návštěvu Zoo Zlín doporučuje zakoupit cenově zvýhodněné on-line vstupenky. Zlínská zoo je otevřena každý den v roce, v únoru od 8.30 do 16.00 hod.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA