Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Za sběr starého elektra můžete vyhrát tablet

date_range 30.Lis, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Jak by se vám líbilo vyměnit pět vysloužilých elektrospotřebičů za nový tablet Samsung? Společnost Asekol vám tuto možnost dává ve své soutěži k podpoře sběru starého elektra. Stačí přinést vyřazené mobily, kalkulačky, videopřehrávače, žehličky, ovladače nebo jakékoli jiné přístroje do místa zpětného odběru, nechat si orazit soutěžní leták a vyplněný jej odeslat do konce února na určenou adresu. Počet letáků na jednu osobu není omezen, losovat se bude pět výherců z každého kraje.

„Občané se mohou do soutěže zapojit odevzdáním elektrospotřebičů v místě zpětného odběru v ulici Brumovská. Čím více elektra donesou, tím větší budou mít šanci za výhru," pověděla referentka odboru životního prostředí Leona Vlčková. Spotřebiče je nutné odevzdávat v nedemontovaném stavu.

 ASEKOL (archiv města)

Obsluha potvrdí odevzdání každého kusu elektra razítkem do letáku, který je ke stažení ZDE. Jakmile soutěžící nasbírají pět razítek, mohou vyplněný leták odeslat na adresu PHM s.r.o., P.O. BOX č. 75, 460 03 Liberec 3. Slosování proběhne 15. března 2013 a vítězové budou pozváni k předání cen na krajský úřad.

Lenka Zvonková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA