Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Za týden stovka migrantů. Policisté zajistili i převaděče

date_range 16.Srp, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv redakce

Policisté v průběhu uplynulého kalendářního týdne v blízkosti státní hranice se Slovenskou republikou vyhledali a zajistili 113 cizinců bez platného dokladu, kteří na našem území pobývali neoprávněně. Výčet obcí, v jejichž katastru byli migranti vypátráni, je poměrně dlouhý. Jednalo se mimo jiné například o Strání, Starý Hrozenkov, Březovou, Bánov, Suchou Loz nebo Nedašovu Lhotu.

 

Poslední záchyt, který se již ovšem datuje k aktuálnímu kalendářnímu týdnu, policisté provedli nedaleko hraničního přechodu ve Starém Hrozenkově v pondělí dopoledne. „Hlídka pohotovostního a eskortního oddělení zastavila nedaleko tamního obecního úřadu osobní automobil, v němž kromě řidiče cestovalo dalších sedm cizinců z Blízkého východu. Jednalo se o pět dospělých, jednoho mladistvého a jedno pětileté dítě,“ uvedl mluvčí policistů nprap. Petr Jaroš. Všechny osoby policisté zajistili a transportovali na zlínské pracoviště cizinecké policie k provedení dalších služebních úkonů. „Třicetiletého řidiče jsme zadrželi pro podezření ze spáchání trestného činu organizování a umožnění nedovoleného překročení státní hranice,“ dodal policejní mluvčí.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA