Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Za vysvědčení dárek. Do betléma zdarma

date_range 26.Čvn, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Hornolidečský betlém připravil pro děti za vysvědčení malý dárek. Všechny děti školou povinné, které navštíví expozici poslední červnový víkend, budou mít vstup zdarma.

Ale pozor! Volnou vstupenkou do betléma je vysvědčení! A právě malí návštěvníci, kteří se prokáží vlastním vysvědčením, mají vstup zdarma. Stejná podmínka platí i pro větší děti a studenty.

Platnost akce „Za vysvědčení krásný dárek. Vstup do betlému zdarma" trvá ve dnech 28.-29. června 2014.

Betlém a informační centrum v Horní Lidči   foto OÚ

V těchto dnech je otevřeno od deseti do šestnácti hodin. Mezi dvanáctou až třináctou hodinou se ovšem neprovází, betlém je uzavřen. Více informací k otvírací době naleznete na webových stránkách betlemhornilidec.cz. Komentované prohlídky začínají každou půlhodinu.

Pokud byste měli zájem o prohlídku spojenou s filmovým snímkem, je nutné se telefonicky předem objednat. Začíná každý den ve čtrnáct hodin. Pěkné vysvědčení a krásné prázdniny přeje všem žáčkům a studentům kolektiv pracovníků česko-slovenského betlému!

Ludmila Brousilová, Obec Horní Lideč

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA