Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Za vysvědčení vstup do betlému zdarma

date_range 29.Led, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Hornolidečský betlém připravil pro děti za pololetní vysvědčení malý dárek. Všechny děti školou povinné, které navštíví expozici od čtvrtka tohoto týdne do neděle, budou mít vstup zdarma. Stejně tak nebudou platit za prohlídku ani jejich rodiče, babičky, dědečci, prostě každý, kdo děti do Betléma přivede.

Velkým lákadlem proč jít na výlet právě do betlému, může být téměř osm desítek pohyblivých figurek, jejichž prostřednictvím v expozici ožívají stará řemesla a zvyky, a mimo jiné také dřevořezby čtyřiceti nejvýznamnějších budov Zlínského a Trenčínského kraje. Děti si tak mohou ověřit, jestli znají náš kraj a jestli umí poznat stavby, které v Betlému uvidí. Je to úkol celkem náročný. Mnohdy i dospělý zjistí, že tyto, pro Zlínsko a slovenské Trenčínsko charakteristické symboly, vůbec nezná.

Betlém v Horní Lidči

Ale pozor! Volnou vstupenkou do betlému je právě vysvědčení! A právě malí návštěvníci, kteří se prokážou vlastním vysvědčením, mají vstup zdarma. Stejná podmínka platí i pro větší děti a studenty.

Platnost akce „Za vysvědčení krásný dárek. Vstup do betlému zdarma" trvá ve dnech 30. ledna až 2. února 2014. V těchto dnech je otevřeno od deseti do šestnácti hodin. Mezi dvanáctou až třináctou hodinou se ovšem neprovází, Betlém je uzavřen. Více informací k otvírací době naleznete na webových stránkách www.betlemhornilidec.cz. Komentované prohlídky začínájí každou půlhodinu.

Pokud byste měli zájem o prohlídku spojenou s filmovým snímkem, je nutné se telefonicky předem objednat. Začíná každý den ve čtrnáct hodin. Bezplatný vstup se na ni ovšem nevztahuje.

Pěkné vysvědčení a hezké pololetní prázdniny přeje všem žáčkům a studentům kolektiv pracovníků Betlému!

Ludmila Brousilová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA