Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zábradlí projelo skrz autem. Řidič měl štěstí

date_range 18.Zář, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Automobil se po nehodě doslova napíchl na zábradlí. Foto: PČR

V pátek 15. září ráno přijalo operační středisko oznámení o dopravní nehodě, která se stala před půl šestou v obci Nový Hrozenkov. Na mostku se střetla dvě vozidla. Jedno z nich prorazilo zábradlí mostu. Na místo byly vyslány všechny složky IZS.

 

„Pětadvacetiletý řidič terénního automobilu si při vyjíždění od pravého okraje komunikace zřejmě nepočínal dostatečně obezřetně a vjel do dráhy za ním jedoucímu osobnímu automobilu, které řídil o tři roky mladší muž. Po vzájemném střetu obou automobilů bylo osobní vozidlo odhozeno na zábradlí nedalekého mostku. Část zábradlí prošla automobilem skrz a řidič tohoto vozu tak může hovořit o velkém štěstí. Poranění, které si vyžádalo lékařské ošetření, ovšem utrpěla jeho spolujezdkyně,“ popsal mluvčí policistů Petr Jaroš.

 

Dechové zkoušky na alkohol byly v obou případech negativní a materiální škody půjdou zřejmě do statisíců. Dopravní nehodu nadále vyšetřují vsetínští dopravní policisté. Profesionální hasiči ze Vsetína a dobrovolní hasiči z Karolinky provedli protipožární opatření a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny. O poškozené zábradlí se postarají pracovníci SÚS.

 

Foto: HZS Zlínského kraje a PČR

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA