Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Začala aktualizace územního plánu Valašských Klobouk

date_range 25.Úno, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Město Valašské Klobouky v únoru zahájilo zákonnou aktualizaci svého územního plánu. Na základě loňské výzvy už k ní občané vznesli 28 připomínek, které si přáli zohlednit a zapracovat. Pokud se ještě najdou vlastníci pozemků, kteří by se rozhodli této změny územního plánu využít, mají příležitost předložit svůj požadavek nejpozději do 12. března.

 

„Občané a vlastníci pozemků mají poslední možnost uplatit své podněty na vymezení nových ploch pro bydlení, rekreaci, podnikání, výrobu, vodní plochy, zalesnění a další, které by měly být ve změně územního plánu obsaženy. Následně bude materiál předložen zastupitelstvu města ke schválení realizace změny územního plánu,“ vysvětlil Josef Mana, referent oddělení územního plánování valašskoklobouckého stavebního úřadu.

 

Územní plán města Valašské Klobouky prochází změnou

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA