Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Začala oprava silnice I/57 Horní Lideč – Poteč. Rozdělena je do pěti etap

date_range 03.Dub, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Video spustíte níže

2. dubna 2020 se rozběhly práce na opravě povrchu silnice I/57 mezi obcí Horní Lideč a obcí Poteč. Rekonstrukce silnice si vyžádá částečné omezení v dopravě. S ohledem na její intenzitu v dopravní špičce, bude podle Ředitelství silnic a dálnic ČR provoz usměrňován semafory, nebo řádně poučenými osobami.

 

Kromě nového povrchu rekonstrukce spočívá také ve výměně silničních svodidel, nebo čištění příkopů a je rozdělena celkem do 5 etap. Předpokládaný termín dokončení všech prací je naplánovaný na 15. července 2020. Více ve videu.

 

Video:

 

První etapa začíná u farmy v Horní Lidči a končí na začátku obce Valašské Příkazy. Druhá etapa zahrnuje okolí křižovatky na Študlov. Během třetí etapy se v obci Valašské Příkazy dočasně přesune autobusová zastávka u obecního úřadu. Čtvrtá etapa potom naváže na pátou, která končí v obci Poteč u prodejny obkladů a dlažeb.

 

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi