Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Záchranáři a policisté předvedou svou práci

date_range 25.Kvě, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
POZVÁNKA:

V pátek 28. května 2010 pořádá Obvodní oddělení policie Horní Lideč ve spolupráci s Obecním úřadem Horní Lideč ukázku práce policie a dalších složek IZS, kde bude prezentována činnost, vybavenost složek PČR a IZS. Do programu jsou zahrnuty i dynamické ukázky. Akce je pořádána pro žáky základních a mateřských škol v mikroregionu Hornolidečsko. Akce se uskuteční v prostorách sportovního areálu v obci Horní Lideč. Začátek prezentační akce je v 08:00 hodin, ukončení ve 14:00 hodin.

 

ilustrační foto St.Fuks

 
Účast složek:

1) Policie ČR
2) ZZS Zlínského kraje
3) HZS Vsetín + SDH Horní Lideč
4) Vojenská policie Olomouc
5) BESIP Zlín

Program:

08:15 – zahájení
08:20 – ukázka kynologů 1 – poslušnost
08:45 – příjezd a ustájení koní – hipologie Zlín
09:00 – ukázka zadržení nebezpečného pachatele v ujíždějícím vozidle
09:20 – ukázka poskytování první pomoci – ZZS Zlín
09:45 – ukázka kynologů 2 – obrana + zadržení pachatele
10:00 – ukázky sebeobrany
10:30 – ukázka hipologie
10:45 – potápěči, ukázka ponoru
11:00 – ukázka vstupu do objektu, zadržení pachatele

Pro děti budou v areálu po celou dobu k dispozici elektronické střelnice (chatky vedle hřiště). Dále zde bude prezentována práce kriminalistického technika, proběhne prezentace SPŠ Holešov. V areálu hokejového hřiště budou probíhat jízdy zručnosti pořádané BESIPem Zlín. Během plánovaného programu bude dětem u jednotlivých stanovišť předváděna ukázka techniky, výzbrojních a výstrojních součástek. Složka ZZS zde předvede praktické ukázky poskytování první pomoci ze strany ZZS.

V 08:30 proběhne setkání starostů obcí a ředitelů základních škol s představiteli policie ČR. Tímto Vás srdečně zveme na tuto prezentaci a těšíme se na setkání s Vámi.

npor. Bc. Marek Kamenčák
vedoucí oddělení Horní Lideč

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA