Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Záchranáři mají nové výjezdové stanoviště

date_range 20.Úno, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Slavnostní otevření dostavby výjezdové základny zdravotnické záchranné služby proběhlo ve středu 19. února dopoledne ve Vsetíně. Nové dispoziční uspořádání prostor umožňuje parkování dalších tří výjezdových vozidel, je zde vybudován mycí box pro sanitní vozidla a v prostoru garáží vznikl i prostor pro uskladnění příslušenství aut. Investorem celé akce, jejíž náklady dosáhly částky 9,5 milionů korun, a která probíhala převážně ve druhé polovině loňského roku, byl Zlínský kraj. Proto byl slavnostnímu otevření přítomen také hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák a náměstek hejtmana pro oblast zdravotnictví Lubomír Nečas.

Nové výjezdové stanoviště záchranářů      foto Krajský úřad Zlín

Dosavadní zázemí výjezdového stanoviště Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje Vsetín se nacházelo ve stísněných podmínkách a prostorové možnosti objektu nevyhovovaly požadavkům a potřebám záchranné služby. Jednalo se zejména o problémy související s nedostatečným počtem garáží pro sanitní vozy, malým sociálním zázemím a nedostatečnými prostory pro šatny personálu.

Gabriela Sýkorová Dvorníková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA