Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Žáci si vyzkoušeli den anglického jazyka

date_range 27.Lis, 2014 featured_play_list Aktuality

 

V polovině listopadu se uskutečnil na ZŠ Horní Lideč projektový den anglického jazyka "Do you know our world well?" (Znáš náš svět dobře?)

Projektu se zúčastnilo celkem 70 žáků 8. tříd ze ZŠ Valašské Klobouky, Brumova-Bylnice, Nedašova a Horní Lidče. Žáci plnili všechny úkoly v angličtině, při kterých si ověřili znalosti i ze zeměpisu, dějepisu a celkovém přehledu o světě.

foto ZŠ Horní Lideč   více fotek

Soutěžící se dozvěděli informace o anglicky mluvících zemích z prezentací, které si pro ně připravili žáci 9. tříd. (the United States of America, New York, the United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland, London, Australia). Mnozí žáci překvapili velkými znalostmi o světě, že se skutečně zajímají o dění na naší planetě.

Úkolem tohoto projektu je, aby se žáci dokázali dobře orientovat při jejich cestách do jednotlivých destinací v zahraničí, aby poznali jednotlivé státy a jejich města anglicky.

Všem žákům děkuji za účast a žákům 9. tříd za opravdu velmi pěkné prezentace. Výsledky najdete zde

Marie Hrnčiříková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA