Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zaklíněného řidiče dostali ven skrz zadní část vozu

date_range 21.Lis, 2019 featured_play_list Aktuality

Ve středu krátce po čtvrté hodině odpolední došlo v obci Lipina k dopravní nehodě osobního automobilu. Podle informací od oznamovatele se v havarovaném voze nacházela jedna zaklíněná osoba. Operační důstojník HZS kraje proto na místo okamžitě vyslal jednotky profesionálních hasičů ze stanic Valašské Klobouky a Slavičín.

 

„Jako první se k události dostavila jednotka z Valašských Klobouk. V době jejího příjezdu byl havarovaný automobil na boku mimo komunikaci a vevnitř se nacházel zraněný řidič. Hasiči zajistili místo nehody a ve spolupráci se záchranáři vyprostili osobu zadní částí vozu bez použití hydraulického vyprošťovacího zařízení. Po prvotním ošetření byl řidič naložen do sanitky zdravotnické záchranné služby a odvezen do nemocnice,“ popsal mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

 

Na pokyn velitele provedla jednotka odpojení akumulátoru vozu a celkové protipožární zabezpečení. Protože nedocházelo k úniku provozních náplní a nehrozilo zde žádné nebezpečí, bylo místo události předáno policii a hasiči se v 17:54 hodin vrátili zpět na svou základnu.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA