Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zámecké kluziště ve Slavičíně: otevírací doba do konce roku

date_range 23.Pro, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Zámecké kluziště ve Slavičíně

Všichni to známe. Čekání na Ježíška je o Štědrém dnu zvlášť pro děti často nesnesitelně dlouhé. Čím se zabavit? Třeba bruslením na slavičínském kluzišti v Zámeckém parku. „Rozhodli jsme pomoct s čekáním na Ježíška a nabízíme dopolední provoz kluziště i na Štědrý den. Navíc máme v prodeji poukazy na bruslení s jednou jízdou zdarma, což se může hodit jako dárek na poslední chvíli,“ upozornila místostarostka Monika Hubíková.

 

Provoz na Štědrý den je plánován ve dvou blocích od 9.30 a od 11 hodin, s provozem se končí ve 12.15 hodin. Na Boží hod a sv. Štěpána lze jít také bruslit, a to od 14 hodin až do večerních 20 hodin, kdy jsou plánovány bloky pro veřejnost. Zájemci si můžou pronajmout poslední večerní blok, který potrvá po oba dny do 21.15 hodin.

 

 

A co další prázdninové dny? „Budeme fungovat ve víkendovém režimu a na Silvestra bude provoz dopolední stejně jako na Štědrý den, pokud nám to nezhatí počasí. Při dešti by kluziště otevřeno být nemohlo,“ obává se místostarostka oblevy. Jak ale dodává, aktuální informace o každodenním provozu najdou zájemci na facebookové stránce Kluziště Slavičín.

 

Město na tuto sezonu vylepšilo zázemí pro přezouvající se bruslaře, kde je nově postavený stan. S velkým zájmem se setkal bufet, kde si lze koupit kromě svařáku či bombardina také párek s rohlíkem nebo čaj. Opět je možnost půjčit si brusle nebo si je nechat nabrousit.

 

Webkamera:

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA