Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zapalovač malým dětem do rukou opravdu nepatří

date_range 30.Kvě, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Požár okrasných stromů ve Vsetíně. Foto: HZS

Zapalovač malým dětem do rukou opravdu nepatří. O tom se v pátek přesvědčil i malý chlapec ze Vsetína, který si hrál s otevřeným ohněm v těsné blízkosti okrasných stromů v ulici Štěpánská. Z povzdálí nebylo na první pohled jasné, zda hoří bytový dům, nebo něco před ním. Kouř totiž vytvořil hustou clonu stoupající až do nejvyšších pater domu.

 

Plamínek ze zapalovače přeskočil na suchou část dřevin, kterou zapálil a oheň se pak rychle šířil na další stromky.„Plameny a silné sálavé teplo poškodily fasádu a okno v přízemí bytového domu, který se nacházel v těsné blízkosti stromků. Klučina naštěstí vyvázl bez zranění. Přivolaní hasiči ze stanice Vsetín s pomocí dvou hasebních proudů požár během chvíle uhasili,“ uvedla mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Požár okrasných stromů ve Vsetíně. Foto: HZS

Na místo požáru se dostavil vyšetřovatel hasičů, který jako příčinu vzniku požáru stanovil nedbalostní jednání s otevřeným ohněm. Vzniklá škoda dosud vyčíslena nebyla.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA