Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Závod horských kol se vydařil

date_range 04.Zář, 2012 featured_play_list Aktuality

 

I přes zpočátku špatné počasí se cyklistický závod vydařil. Zúčastnilo se více než 50 závodníků z celého okolí. Nejvíce pořadatele potěšila velká účast nejmenších dětí, kterým při sportovním zápolení začalo vydatně pršet. Průběh závodů se obešel bez větších problémů a úrazů.

„Po dětských a žákovských kategoriích nám nedělní dopoledne zpříjemnilo vystoupení Aerobiku a Taneční skupiny ELES z DDM Valašské Klobouky," řekla Alena Bačová.

 Foto St. Fuks /regionvalassko.cz   …další fotky

Velký dík patří cyklistickým osobnostem z Valašských Klobouk a okolí – Lukáši Sáblíkovi, Michalu Láníkovi, Bohunce Petrůjové, Petře Holznerové, Milanu Zvonkovi a Petru Holznerovi a dalším, kteří přišli a svou účastí podpořili závody, ať už jako předjezdci kategorií nejmenších, nebo pak při rozhovoru s nimi a také tím že dětem předávali diplomy, medaile a věcné ceny. Svým přístupem ke sportu tak motivovali děti v závodním zápolení.

Výsledky závodu

Trať zůstává označená a tím pádem si ji může každý vyzkoušet a zatrénovat na ní. „Trať je suprová a obsahuje vše co má okruh cross country mít, to znamená les, louku, kořeny, kamení, singltrek (úzká pěšina lesem pro jednoho jezdce s klopenýma zatáčkama)," řekl Ladislav Kaša, třetí muž v kategorii nad 40 let.  

 

 Mapa tratí

Zvláštní poděkovaní patří také Petře Holznerové, Milanu Zvonkovi, Petru Holznerovi a dále městu Valašské Klobouky za podporu a ochotu při zapůjčení sportovního areálu.

„Chtěli bychom tímto poděkovat i členům SDH Valašské Klobouky a všem dobrovolníkům za pomoc při organizaci a zabezpečení závodů," dodal za pořadatele Karel Šoman.

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA