Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Závodilo se o titul Vysocký IRONMAN

date_range 23.Čvc, 2012 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu 21. července se uskutečnil první ročník amatérského závodu jednotlivců v triatlonu „Vysocký IRONMAN".

„Z přihlášených 24 závodníků se na start nakonec postavilo 16 borců, které neodradil ani noční déšť a chladné ranní počasí. Všichni závodníci ukázali, že jsou pravými železnými muži, neboť se nebáli skočit při teplotě 15°C do studené vody na koupališti v Újezdě," řekl jeden z pořadatelů Ondřej Zámečník.

Závodníci se po uplavání 400 m v bazénu vydali na cyklistickou část, která v délce 16 km vedla z Újezda přes Ploštinu, Drnovice a Vysoké Pole, kde na fotbalovém hřišti odložili svá kola. Poté všichni účastníci museli najít poslední zbytky sil, aby zdolali běžeckou trasu, která vedla přes Vysoké Pole a jeho okolí.

 Vítěz Vysockého IRONMANA – Tomáš Frýdl   …další fotky

Vítězem prvního ročníku Vysockého IRONMANA se stal Tomáš Frýdl ze Zděchova, jenž závodil v barvách Valachbajk Teamu Kašava. Celou trať závodu zvládl v čase 1:02:20. Stříbrnou pozici vybojoval René Slánský, který za vítězem zaostal o pouhých 55 sekund. Na třetím místě se umístil Tomáš Plášek. Za zmínku určitě stojí výkon pana Martina Drábka, který se jako nejstarší závodník ze startovní listiny stal nejlepším plavcem závodu.

Všem sportovcům, pořadatelům a divákům patří velké poděkování od KLUBU PŘÁTEL PLNÉHO KALÍŠKU, který akci zorganizoval. Klub také přislíbil pokračování závodu i příští rok, kdy by chtěl závod rozšířit do více kategorií.

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA