Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zázemí valašskokloboucké charity bude v novém

date_range 02.Úno, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Od začátku ledna probíhají v domě s pečovatelskou službou stavební práce na rekonstrukci zázemí valašskokloboucké charity. V přízemních prostorách, kde charita poskytuje klientům své služby, dochází ke kompletní obnově nevyhovujícího sociálního zařízení, výměně elektroinstalace i zdravotechniky. Město Valašské Klobouky na tuto investiční akci obdrželo dotaci 1,8 milionu od MAS Ploština z programu IROP. Celkové náklady na obnovu prostor charity činí 2,9 milionu korun.

 

„Původní zázemí charity bylo ve velmi špatném technickém stavu. Po obnově bude pečovatelkám k dispozici bezbariérové hygienické zařízení, především výškově nastavitelná hydromasážní terapeutická vana. Upraveny budou také toalety, šatny pro personál, prádelna se sušárnou a prostor krizového bytu,“ sdělila starostka Eliška Olšáková a poděkovala nájemníkům, že mají shovívavost s probíhající stavbou a ruchem, který jim zasahuje do komfortu bydlení. Před zahájením prací byli obyvatelé pozváni na schůzku, při níž jim byla představena realizační firma a také podrobný rozsah a postup prací.

Dům s pečovatelskou službou Valašské Klobouky

Charita Valašské Klobouky provoz během rekonstrukce nepřerušuje, své služby klientům poskytuje na základě individuální domluvy. Osobní hygienu docházejí pečovatelky zajistit ke klientům domů, v případě potřeby vozí zájemce do náhradních prostor charity v sousedním Brumově-Bylnici. Stavební práce by měly být hotové do konce dubna.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA