Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Další etapa revitalizace Luční?

date_range 10.Pro, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Sídliště na Luční. Foto: město Valašské Klobouky

Jedna etapa revitalizace sídliště na Luční je právě v běhu, další v intenzivní přípravě. Zastupitelstvo města Valašské Klobouky na svém mimořádném zasedání odsouhlasilo podání žádosti o dotaci na druhou část celkové obnovy této lokality. Projektová dokumentace vyčísluje její náklady na 18,4 milionu korun. Dotace ze Státního fondu podpory investic by mohla v případě úspěšného výsledku dosáhnout částky až 6 milionů korun. Zbývajících více než 12 milionů korun by financovalo město ze svých prostředků.

 

„Regenerace největšího valašskoklobouckého sídliště v tomto roce započala a budeme usilovat o to, aby plynule navázala dalším projektem. Druhá fáze by se měla týkat spodní části sídliště od křižovatky směrem k výškovým domům a přinést by měla úpravu komunikace, rozšíření parkovacích stání, stezku pro pěší a cyklisty, sadové úpravy, nové veřejné osvětlení i úpravu pumptrackové dráhy. Výsledek naší žádosti o dotaci se dozvíme pravděpodobně v jarních měsících,“ uvedla Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA