Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ze sklepa domu zmizely čtyři litry slivovice

date_range 02.Úno, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Hornolidečtí policisté dopadli dva muže, kteří kradli ze sklepa čtyřiačtyřicetiletému majiteli slivovici. Sklep „navštívili" během jedné noci dvakrát. Odnesli si téměř čtyři litry tohoto valašského léku. Informovala o tom mluvčí vsetínských policistů Lenka Javorková.

„Před několika dny přišel na policii čtyřiačtyřicetiletý muž, s tím, že mu někdo odcizil ze sklepa v bytovém domě v Horní Lidči několik lahví slivovice. Policisté se začali případu věnovat a po několika dnech na zloděje přišli," uvedla mluvčí.

Krádež mají na svědomí dva místní muži ve věku 22 a 31 let. Na nápad obstarat si alkohol přišli, když seděli večer v bytě své známé spolu s dalšími kamarády a konzumovali alkohol, jehož zásoby jim však brzy došly.

 
„Dva zmiňovaní muži si vzali od své známé klíče od sklepních prostor, kde se nachází několik boxů. Šli najisto, jeden z nich totiž věděl, že tam má jeden ze sousedů uschovanou slivovici," popsala Javorková.

Vzali několik lahví, které přinesli do bytu a společně se známými, kteří údajně nevěděli kde pálenku vzali, vše vypili. Za nějaký čas tedy šli do sklepa znovu.

„Přelezli dřevěnou přepážku a odcizili zbylé lahve. Za noc tak zkonzumovali téměř čtyři litry slivovice. Dvojice mužů si převzala na policii v Horní Lidči záznam o sdělení podezření z přečinu krádež a porušování domovní svobody. Hrozí jim dvouleté vězení," dodala Lenka Javorková.

Staršího z mužů přitom nedávno policisté stíhali za zatajení nálezu. Našel totiž navigaci, kterou zloději zahodili při vloupání do auta. Navigaci si ponechal, čímž se dopustil přečinu zatajení věci.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA