Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Žena na kole zavrávorala a vjela pod auto

date_range 26.Lis, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Ve Valašské Polance u benzinové stanice došlo v úterý 24. listopadu o půl páté odpoledne ke srážce kola s dodávkou. Jednapadesátiletá žena jela na svém bicyklu ve směru od čerpací stanice, když náhle vybočila od pravého okraje silnice do jejího středu. Informoval o tom mluvčí policistů Aleš Mergental.

„Řidič Fordu Transit už nestačil střetu předejít a pravé zrcátko dodávky ženu srazilo. Cyklistka skončila v příkopu. Řidič ihned zastavil a zavolal záchranku," popsal událost Mergental.

Těžce zraněnou ženu převezla záchranná služba do zlínské nemocnice. „V dechu sedmapadesátiletého řidiče policisté nenašli žádný alkohol. Naopak existuje podezření, že zraněná žena jela na kole pod vlivem alkoholu," dodal mluvčí. Jasno podle něj do případu vnesou až vsetínští dopravní policisté, kteří začali zjišťovat přesné příčiny nehody a míru zavinění.

 
-red-
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA