Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Žena zemřela po aplikaci náplastí s látkou fentanyl

date_range 21.Zář, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv redakce

V předešlých dnech obvinil vrchní komisař z Odboru obecné kriminality ve Zlíně devětačtyřicetiletého muže z Brna ze zvlášť závažného zločinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

 

Obviněný letos koncem června prodal za pět set korun a následně odeslal přípravek ve formě náplastí obsahující látku fentanyl šestatřicetileté ženě ze Zlínska, se kterou se seznámil na sociální síti. „Neoprávněně distribuoval omamnou látku, která byla lékařem předepsaná jeho nemocné matce. Žena, která si náplasti následně aplikovala na pokožku těla, si přivodila intoxikaci organismu a selhání životních funkcí. Na otravu fentanylem zemřela,“ uvedla mluvčí policistů Simona Kyšnerová.

 

Kriminalisté při vyšetřování zjistili, že obviněný náplasti s fentanylem ženě neprodal poprvé. „Muži nyní za tuto trestnou činnost hrozí až osmnáct let vězení,“ dodala policejní mluvčí.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA