Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zlatí automechanici jsou opět z Klobouk

date_range 26.Úno, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Žáci 3. ročníku oboru Automechanik po roční přestávce opět obhájili již po několikáté prvenství v regionální odborné soutěži AUTOMECHANIK JUNIOR 2015, letos pořádané Střední školou – COPT v Kroměříži.

Žáci Jakub Vaněk a Filip Zádrapa obsadili 1. a 2. místo v jednotlivých disciplínách a taktéž 1. místo v soutěži Středních škol Zlínského kraje v oboru Mechanik opravář motorových vozidel – Automechanik. Stalo se již téměř tradicí, že nejlepší Automechanici ze Zlínského kraje jsou připravováni právě na učilišti ve Valašských Kloboukách. Je to dáno také mladým kolektivem učitelů odborného výcviku Bc. Stanislavem Tomečkem, Bc. Josefem Manou a Bc. Radimem Valčíkem, kteří reprezentanty připravují. V teoretické přípravě je to pan učitel Ing. Kamil Ptáček.

 Vítězné družstvo     foto SOŠ Valašské Klobouky

Všichni žáci nejprve projdou školním kolem. Dva nejlepší pak každoročně reprezentují učiliště v regionálním – krajském kole soutěže. Vítězové pak následně v kole národním. Všechna kola soutěže kopírují ,,Jednotnou závěrečnou zkoušku". Žáci jsou tak nejlépe připraveni pro získání výučního listu a vstupu do praktického života. Je důležité též poznamenat, že oba borci zvítězili s velkým bodovým rozdílem před ostatními zástupci reprezentujících středních škol našeho regionu.

Poděkování patří též odborným pracovištím, kde se žáci připravují v odborné přípravě. Je to Autoopravna Orsák a řada dalších smluvních autoservisů. Dále vedení školy, které neustále modernizuje areál dílen.

Nyní budeme přát stejné úspěchy žákům oboru Opravář zemědělských strojů, jež nás budou v měsíci dubnu, na stejné regionální soutěži zastupovat v Uherském Brodě. Ve stejný den na Mezinárodní soutěži oboru Malíř a lakýrník taktéž v Uherském Brodě, naši žáci dokonce obhajují loňské prvenství v této soutěži. Pevně věříme, že k tradici nejlepších řemeslníků našeho regionu zařadíme další řemeslo, jež vlastně „nově" vyučujeme na naší škole.

Kolektiv učitelů odborného výcviku SOU Valašské Klobouky

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA