Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zloděj kradl v zaparkovaném autě u hřbitova

date_range 25.Zář, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 

Ve čtvrtek 23. září přijali policisté z Horní Lidče oznámení, že v Lidečku u hřbitova se neznámý zloděj vloupal do vozidla. Zloděj byl velmi rychlý. K odcizení ledvinky ze sedadla mu stačilo pouhých pět minut. Informovala o tom mluvčí vsetínských policistů Lenka Javorková.

„Využil tak chvilky, kdy dvaasedmdesátiletý senior odešel na hřbitov položit na hrob věnec. Do auta VW Polo se zloděj dostal po rozbití okna. Poškozený přišel o platební kartu, peněženku s 4000 korunami a mobilní telefon," uvedla.

Obdobný případ řešili policisté ze stejného oddělení koncem srpna ve Valašské Polance. Zloděj si taktéž vytipoval auto na parkovišti před hřbitovem. „Do vozidla Peugeot se dostal stejným způsobem jako v předešlém případě. Majitelka z Valašské Polanky přišla o peněženku s doklady a 700 korunami, kterou ve vozidle nerozumně ponechala," pokračuje mluvčí.

Kuriózní případ v souvislosti s vloupáním do aut zaznamenali nedávno také policisté v Karolince. Když přišel mladý muž po ránu ke svému vozidlu Škoda Favorit a chtěl odjet do práce zjistil, že má vozidlo kupodivu uzamknuté. „Nezodpovědný občan totiž své auto před domem nikdy nezamykal a klíče nechával uvnitř. Překvapený muž šel do garáže, kde na pracovním stole nalezl na hromádce klíče od auta, doklady a dálkové ovládání od garáže, které míval běžně ve svém voze," doplnila Javorková. Auto odemkl a uvnitř nalezl vzkaz: „Děkujeme, že věříte tomu, že se v Karolince nekrade".

Z tohoto kuriózního případu by si lidé rozhodně neměli brát příklad. „Naopak apelujeme na řidiče, aby vozidla uzamykali a neponechávali v nich tašky, kabelky, notebooky a další věci, které zbytečně lákají pozornost zlodějů," podotkla závěrem Lenka Javorková. 

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA