Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zloděj přepadl další večerku

date_range 29.Říj, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Minulý čtvrtek přepadl neznámý pachatel večerku v části Rokytnice ve Vsetíně. V pátek večer došlo k dalšímu loupežnému přepadení večerky, opět ve Vsetíně, ovšem tentokrát v jiné části. Pachatel byl opět v černém oblečení a na hlavě měl kuklu. Odnesl si několik tisíc korun.

V pátek krátce po půl osmé večer vstoupil do večerky na ul. Jasenická (část Luh) ve Vsetíně neznámý muž, který si maskoval obličej kuklou. „S namířenou zbraní požadoval po obsluze vydání peněz. Osmašedesátiletá žena, která ve večerce obsluhovala, mu z obav o svůj život a zdraví otevřela pokladnu. Zloděj se naklonil přes pult a odcizil papírové bankovky a pak z obchodu utekl," uvedla tisková mluvčí policie Lenka Javorková.

Podle prodavačky se jednalo o muže ve věku kolem 25-30let let. Vysoký byl asi 180 cm. Byl štíhlý, oblečený do černé bundy a černých kalhot. Na rukou měl tmavé rukavice. Hovořil plynule česky. „Po pachateli loupežného přepadení pátráme. V případě dopadení a prokázání viny mu hrozí za loupež až desetiletý trest odnětí svobody. Zda přepadl večerku v Rokytnici a Luhu stejný pachatel, je otázkou dalšího šetření," uzavřela mluvčí.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA