Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zloděj připravil sestřičky o peněženky

date_range 25.Kvě, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Na pondělní (tj. 24. května 2010) službu hned tak nezapomenou tři sestřičky ze vsetínské nemocnice. V čase, kdy si plnily své pracovní povinnosti a pomáhaly nemocným pacientům, je neznámý darebák připravil o věci. Informovala o tom mluvčí vsetínských policistů Ludmila Brousilová.

Zloděj podle mluvčí využil nepřítomnosti personálu na „sesterně" a v nestřeženém okamžiku vešel dovnitř. „Z kabelek pak sestřičkám pobral peněženky a zmizel. Nemilou skutečnost ženy zjistily krátce po patnácté hodině. Všechny tři shodně přišly o platební karty, peníze, ale i své osobní doklady nebo doklady příbuzných," upřesnila Brousilová.

Způsobenou škodu zdravotnice vyčíslily na zhruba dvanáct set korun. „Policisté na místě provedli šetření, výslechy svědků a dále se případem zabývají. Pachatel uvedeného činu může strávit až dva roky ve vězení," dodala Ludmila Brousilová.

 
-red-
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA