Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zloděj ukradl na Štědrý den z balkonu husu

date_range 30.Pro, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Policisté z Valašských Klobouk prověřují kuriózní případ krádeže ze dvou balkonů v panelovém domě na sídlišti v Brumově-Bylnici. „Zloděj po štědrovečerní večeři vyšplhal nejprve na jeden z balkonů v prvním patře a ukradl z něj dva nerezové hrnce. V jednom z nich se chladila čtyřkilová husa ke svátečnímu obědu. Husa zřejmě lapkovy touhy neuspokojila, protože přelezl ještě na vedlejší balkon, odkud odcizil několik usmažených řízků z kapra," uvedla tisková mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

Ilustrační foto

Policisté přijali oznámení o odcizení nádobí a potravin od pětašedesátiletého a jednačtyřicetiletého muže z Brumova-Bylnice. Prověřováním zjistili, že zloděj nelenil a husu hned po krádeži prodal za 100 korun kolemjdoucímu a ten ji prodal za stejnou cenu svému kamarádovi, který bydlí ve stejném domě jako muž, který o husu přišel.

„Případ prověřujeme jako přestupek proti majetku. Zloděj, kterým je zřejmě policistům dobře známý pětatřicetiletý muž přebývající na různých místech v Brumově-Bylnici, způsobil škodu ve výši 2700 korun a hrozí mu tak ve správním řízení několikatisícová pokuta," dodala Monika Kozumplíková.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA