Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zloděj vykrádal šatní skříňky zaměstnanců

date_range 24.Čvn, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Z trestných činů krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku byl tento týden policisty obviněn čtyřiatřicetiletý muž ze Zlína. Uplynulý pátek tedy 18. června, se vloupal do dvou firem, které sídlí ve Vsetíně, Jasenicích. Vždy se jednalo o šatní skřínky zaměstnanců. Informovala o tom policejní mluvčí Ludmila Brousilová.

V inkriminovaný den, pět minut před osmou hodinou, vešel do budovy jedné ze dvou poškozených firem. „Vystoupal do čtvrtého patra a v šatnách zaměstnankyň vypáčil pět plechových skříněk. Věci, které v nich měly ženy uložené pak vyházel ven na podlahu. Nic ho ovšem nezaujalo a tak se odebral do sídla druhé firmy," uvedla mluvčí. Tady postupoval stejný způsobem. Vešel do budovy a pak do šaten. Z jedné ze skříněk ukradl třicetiletému muži peněženku včetně osobních dokladů, platebních karet, řidičského průkazu a peněz.

 
Celkově pachatel způsobil škodu přes pět tisíc korun. Dva tisíce činí škoda poškozením skříněk. Čtyřiatřicetiletý muž je mezi policisty "známá firma". „Pro stejný trestný čin krádeže byl odsouzen již v roce 2005 a 2007. Za letošní přečiny, které spáchal ve Vsetíně, tak může jít do vězení až na tři léta," dodala Ludmila Brousilová.

V průběhu tohoto týdne mu policisté předali usnesení o zahájení trestního stíhání. Ihned poté si obviněného převzali zlínští kolegové, kteří prověřují zda se nedopouštěl trestné činnosti i v jejich teritoriu.

 
-red-
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA