Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zloděj vytratil z igelitky kradené zboží

date_range 31.Říj, 2011 featured_play_list Aktuality

 

V pátek 28.října kolem půl desáté večer zkontaktovali policii pracovníci vsetínského supermarketu. Neznámý zloděj totiž z prodejny odcizil drogistické zboří za téměř 8 000 korun.

„Podezřelého muže si všimla jedna z prodavaček. Zarazilo ji totiž, že muž hodlá odejít z prodejny nikoliv východem přes pokladny, ale kolem informací," uvedla mluvčí vsetínských policistů Lenka Javorková.

V ruce dotyčný držel igelitovou tašku a chystal se přelézt zábrany. V té chvíli si ho všimla devětadvacetiletá prodavačka. Chytila ho za bundu, ten se jí však vysmekl a utekl. Když prchal z prodejny, tak se mu igelitka s odcizenými věcmi roztrhla a většina kradených věcí, jako krémy, sprchovací gely a další kosmetické výrobky, mu vypadla na zem.

„Zloděj z místa utekl. Od personálu supermarketu jsme ale získali popis podezřelého, po kterém společně se strážníky městské policie pátráme. V případě dopadení a prokázání viny mu za krádež hrozí až dvouleté vězení," dodala Lenka Javorková.

 

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA