Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zloděje zajímaly hlavně motorové pily

date_range 20.Kvě, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Zloděj v noci ze středy 17. na čtvrtek 18. května rozbil jedno z oken na odstaveném vozidle a ukradl dvě motorové pily a hasicí přístroj. Odcizené věci si majitel cení na třicet šest tisíc korun.

„Když přicházel ve čtvrtek brzy ráno pětačtyřicetiletý muž ke svému autu, které nechal zaparkované v obci Ústí u Vsetína, byl nemile překvapen. Kolem auta vytahané věci, rozbité pravé okno zavazadlového prostoru a pryč dvě motorové pily a hasicí přístroj," uvedl tiskový mluvčí policistů Vladislav Malcharczik.

Poškozené auto                          foto: PČR

Policisté zjistili, že bylo auto v pořádku předcházející večer. Z kufru se ztratily dvě značkové motorové pily a to jedna zánovní a druhá o něco starší. „Škoda odcizením těchto pil činí třicet pět tisíc korun. Další tisíci koruna je škoda za odcizený hasicí přístroj. Jiné nástroje nebo věci se muži z auta neztratily. Škodu poškozením okna na vozidle Land Rover policisté nadále zjišťují," dodal Malcharczik.

Po pachateli trestného činu krádež a po odcizených věcech policisté pátrají.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA