Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zloději kradli přes víkend ostošest

date_range 30.Bře, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Během uplynulého víkendu došlo na Vsetínsku k několika případům vloupání. Zloději se podle informací policistů zaměřili na různé typy objektů.

„V prvním případě doposud neznámý pachatel vnikl do uzamčené kanceláře firmy ve Valašském Meziříčí, odkud odcizil počítačovou sestavu a pokladničku s pěti tisíci korunami," uvedl policejní mluvčí Simona Kyšnerová. Celková škoda tak přesáhla patnáct tisíc korun.

K dalšímu vloupání došlo ve Vsetíně. Zloděj tu poškodil schránku na tiskoviny u novinového stánku, ze které si vzal noviny a časopisy.

K dalšímu vloupání došlo v obci Ratiboř. „Tady ukradl zatím neznámý pachatel z venkovního skladu obchodu s potravinami desítku umělohmotných pivních přepravek i s prázdnými lahvemi. Vše za zhruba dva tisíce korun," pokračuje ve výčtu policistka.

 
V noci ze soboty na neděli neznámý pachatel vnikl nezjištěným způsobem také do zaparkovaného auta v odlehlé uličce u rodinného domu v obci Študlov. „Ve vozidle Škoda Felicia tu odcizil kromě drobností ze zavazadlového prostoru i dvě nové pneumatiky," upřesnila mluvčí. Dvaadvacetileté majitelce auta navíc zloděj vyšrouboval z vozu všechny čtyři kola. Zřejmě se mu líbily i naleštěné elektronové disky. Způsobená škoda se odhaduje na bezmála deset tisíc korun.

K vloupání došlo i v pondělí v průběhu dopoledních hodin i v Rožnově pod Radhoštěm. „Prozatím neznámý pachatel překonal vstupní dveře do bytu v pátém patře panelového domu, odkud pak ukradl bižuterii a kšiltovku," dodala Simona Kyšnerová.

U všech uvedených případů policisté provedli ohledání místa činu a potřebná šetření. Po pachatelích trestných činů krádeží a v posledním případě i porušování domovní svobody podle slov Kyšnerové usilovně pátrají.

 
-red-
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA