Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zloději se z lupu radovali pouze pár hodin

date_range 01.Dub, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Luhačovičtí policisté v pondělí 29. března ráno vyjížděli k případu vloupání do stavebního kontejneru v Dolní Lhotě. To jim před osmou hodinou oznámil pracovník stavební firmy.

„Přes víkend na stavbě nikdo nebyl. Hned v pondělí ráno ale našli stavbaři kontejner otevřený. Nářadí i stroje za desítky tisíc korun z něj zmizely," informoval mluvčí zlínských policistů Aleš Mergental.

 
Za hodinu a čtvrt po oznámení vloupání spatřili policisté z Horní Lidče podezřelé auto, které svištělo obcí směrem na Slovensko. Vydali se za ním a zastavili ho u státní hranice ve Střelné. „V autě jeli dva muži, kteří měli s sebou různé stavební nářadí. Policisté zjistili, že přesně takové nářadí postrádá od rána stavební firma v Dolní Lhotě," podotkl mluvčí.

Podezřelé muže hornolidečští policisté zadrželi a věci v autě zajistili. Po výslechu se také podařilo pobertům prokázat, že stavební kontejner vykradli právě oni. Hodnota odcizených věcí byla více než šedesát tisíc korun. „Třiadvacetiletý muž a jeho o dva roky starší komplic jsou podezřelí ze spáchání trestného činu krádeže, za což jim ze zákona hrozí až pět let vězení." dodal Aleš Mergental.

 
-red-
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA