Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zlodějku zastavili kolemjdoucí. Skončila v péči záchranářů

date_range 29.Kvě, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv redakce

Operační důstojník vyslal ve středu odpoledne hlídku policistů z obvodního oddělení v Luhačovicích k případu krádeže jízdního kola v centru lázeňského města. Po příjezdu na dané místo policisté uviděli, že lidé obestoupili pravděpodobnou pachatelku a zabránili jí tak v odjezdu na odcizeném jízdním kole. Muži zákona začali zjišťovat, jak se celá událost odehrála.

 

Na tenisových kurtech v Luhačovicích probíhal individuální tenisový trénink nezletilého chlapce. V jeho průběhu si trenér všiml, že někdo lomcuje s jízdním kolem, kterým chlapec na trénink přijel. Zanedlouho se osobě skutečně podařilo uvolnit kolo, které bylo připevněné k pletivu, nasedla na něj a odjížděla. „Trenér začal křičet, ať ji někdo chytí a rozběhl se za ní. Zlodějka právě projížděla po mostě, na němž stáli další lidé. Jeden z nich chtěl ženu na jízdním kole zachytit, ta upadla a utíkala dál. Vzápětí ji však dostihl trenér a společně s ostatními jí zabránil v odchodu a hlídal ji až do příjezdu policistů,“ popsala mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež s dvouletou trestní sazbou. „Šestatřicetiletá žena, která má krádež na svědomí, ovšem po události skončila v péči záchranářů, protože se chovala iracionálně, zmateně a nebyla schopná k události nic konkrétního uvést,“ dodala Monika Kozumplíková.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA